Соціальні мережі

facebook youtube viber instagram telegram tik-tok

Новини по премії

Мама року 2019: В Україні стартувала національна премія для найкращих мам!

 24 години на добу, без перерв на обід та вихідних, мами не зупиняються ні на мить, піклуючись про свою сім’ю і не вимагаючи нічого натомість.  Вони завжди поруч – навчають, надихають, беззаперечно вірять у нас, а у складну хвилину - утішають та дарують підтримку.  Ми так багато чим їм завдячуємо, але так часто забуваємо сказати дякую. Ми не завжди уважні до їх турботи і не завжди терплячі до їх питань. Але ми завжди пам'ятаємо, що вони подарували нам життя і всю свою любов, на яку тільки здатні.

  Днів, коли у нас є офіційний привід висловити свою вдячність найближчій людині у світі, надзвичайно мало. Саме тому  Лінія магазинів EVA створила власну важливу нагороду і вже п’ятий рік поспіль оголошує національну премію «Мама року», щоб відшукати, нагородити і розказати про найкращих мам з усієї країни. Цьогорічний конкурс розпочався 28 лютого, а відбір історій триватиме до 24 березня. З офіційними правилами участі можна ознайомитися на сайті - mamaroku.eva.ua.

  В рамках проекту Лінія магазинів EVA заохочує всіх українців розказати про історію щасливого материнства, героїнею якої може бути ваша мама, бабуся, знайома або навіть Ви сама! Кожна мама дивовижна та особлива по-своєму, тому можна обрати номінацію, яка підходить саме Вам – «Натхнення», «Успіх», «Велике серце», «Спорт» та «Сімейний затишок». Для бабусь супербабусь, які є прикладом для наслідування, не лише  для своїх дітей, онуків, а й для суспільства, є спеціальна номінація “Супербабуся”. А мами, які вміло поєднують блогерство та виховання дітей і надихають своїх підписниць бути сміливішими та щасливішими можуть надіслати свою історію під номінацією “Блогер”. Переможниці конкурсу вже традиційно будуть визначені шляхом голосування на сайті та за рекомендаціями відомих експертів за кожним напрямком.

  Героїні історій-переможниць отримають титул премії «Мама року» та головний приз -  відпочинок у SPA-комплексі, чарівне перевтілення від стилістів і візажистів, фотосесію, майстер-класи відомих експертів та численні подарунки від партнерів проекту! А також стануть учасницями конференції для мам, яка відбудеться 18 травня у Києві.

  Мами здійснюють великі і маленькі чудеса кожен день, але часто їх подвиги сприймають як належне. Знайди кілька хвилин та розкажи про свою добру, дбайливу, успішну, енергійну та талановиту маму, бо вона цього варта!

  Відправити заявку можна до 24 березня на сайті премії: mamaroku.eva.ua.