Соціальні мережі

facebook youtube viber instagram telegram tik-tok

Правила

Премія «Мама року» проводиться у 3 етапи:

Етап 1:

10 лютого - 14 квітня подача Заявок на участь в Конкурсі.

Етап 2:

19 квітня - 26 квітня до 11:00 голосування в премії "Мама Року", одночасно експертне журі обирає кращих мам у своїй категорії.

Етап 3:

29 квітня - визначення переможниць Конкурсу.

Етап 4:

15 травня - святковий вихідний для переможниць.

 1. 1.Подача заявок
  1. 1.1 Для подачі заявки на участь у конкурсі необхідно зареєструватися на сайті, натиснувши кнопку «Подати історію» на головній сторінці сайту - https://mamaroku.eva.ua 
   1.2 Для реєстрації треба вказати своє прізвище та ім’я, що відповідають офіційним документам (паспорту громадянина України), місто, контактний номер мобільного телефону та адресу електронної пошти. На ваш мобільний номер прийде код, який треба ввести у відповідну графу. 
   1.3 Заявку можуть подати громадяни України віком від 18 років, які постійно проживають на території України.
   1.4 Після подачі історії вона проходить модерацію на відповідність правилам конкурсу. Модерація може тривати до 7 днів. У разі відповідності правилам конкурсу, історія публікується на сайті.
  2. 1.5 Повторна подача історій переможниць з попередніх років є неможливою.

 2. 2.Участь у премії

  2.1 Номінантами конкурсу «Мама року» можуть бути повнолітні громадянки України, які постійно проживають на території України та мають дитину чи дітей (у тому числі прийомних).

  2.2 Учасник може бути номінований тільки в одній із 8 номінацій: «Натхнення», «Велике серце», «Успіх», «Сімейний затишок», «Блогер», «Спорт», «Супербабуся», «Мій дім – моя EVA».


 3. 3.Голосування

  3.1 Переможниці премії «Мама року» будуть обрані двома способами: це інтернет-голосування та оціновання експертним журі.

  3.2 Для того, щоб проголосувати за історію, яка вам сподобалась, необхідно зареєструватися на сайті. Є два способи:

  - зареєструватись через форму, вказавши прізвище та ім’я, що відповідають офіційним документам (паспорту громадянина України), контактний номер мобільного телефону та адресу електронної пошти. На ваш мобільний номер прийде код, який треба ввести у відповідну графу.

  - або зареєструватись через акаунт соціальної мережі Facebook.

  3.3 Користувачі сайту можуть проголосувати, натиснувши кнопку «Проголосувати», розміщену біля  кожної  історії. Кожен користувач може проголосувати за будь-яку кількість історій в кожній номінації, але не більше, ніж один раз.   

  3.4 Для учасників, котрі приймають участь у голосуванні є можливість отримати приз. Для того, щоб прийняти участь у розіграші призу, необхідно пройти реєстрацію  через форму на сайті  https://mamaroku.eva.ua/signup та проголосувати. Користувачі, котрі голосуватимуть через авторізіцію facebook, google,  прийняти участь у розіграші подаранку не зможуть.
  Під призом розуміється можливість виграти приз 1 з 5 подарункових наборів.Розіграш відбудеться за допомогою https://www.random.org/  . Переможці будуть оголошені на сайті https://mamaroku.eva.ua/ в розділі Новини. У разі відмови Переможця  від  призу, приз не перерозігрується.


 4. 4.Визначення переможниць

  4.1 Переможницями премії у своїй номінації стають учасниці, які набрали найбільшу кількість голосів за результатами голосування на сайті, та учасниці, які набрали найбільшу кількість балів за оцінкою експертного складу журі. 

  4.2 Таким чином обирається 13 переможниць: 

   - 8 переможниць за версією голосування відвідувачами сайту: 7 мам року, кожна у своїй номінації та 1 супербабуся.

   - 5 переможниць – мам року – за версією нашого експертного журі.

  4.3 Переможниці спеціальних номінацій «Супербабуся», «Блогер» та «Мій дім – моя EVA» обираються тільки інтернет-голосуванням. 

  4.4 Оцінювання експертами. Кожна історія оцінюється двома експертами незалежно один від одного: безпосередньо експертом відповідної номінації та представником від організатора Премії. Експерти оцінюють кожну історію за 100-бальною шкалою відповідно до наступних критеріїв: 

  1) ступінь відповідності номінанта обраній номінації (максимально 40 балів);

  2) ступінь позитивного впливу номінанта на життя своїх дітей, інших людей, суспільства (максимально 30 балів);

  3) ступінь унікальності та неординарності впливу номінанта на життя дітей, інших людей, суспільства (максимально 30 балів).

  4.5 За результатами оцінювання  журі формується  рейтинг номінантів відповідно до загальної кількості балів, яку отримав кожен номінант.

  - У разі відмови Переможця  від  участі у проведенні урочистих заходів з нагородження переможців конкурсу, учасник  втрачає статус переможця і ним автоматично визнається номінант, який згідно голосування Користувачів або оцінювання членами журі є наступним в порядку черговості.

Реєстрація

У випадку, якщо вам не надійшло смс-повідомлення з кодом, ви можете замовити повторне відправлення коду, натиснувши відповідну кнопку на сайті. Отримання смс-повідомлень у межах України є безкоштовним.

У випадку якщо ви ввели невірний код більш, ніж 3 рази поспіль, ви втратите можливість використати цей номер мобільного телефону для реєстрації протягом 24 годин. Через 24 години зможете спробувати ще раз.

Подача історій

Прийом заявок на участь у премії «Мама року» починається з 10 лютого і завершується 14 квітня 2021 року.

На адресу пошти, яку ви вказали у контактних даних прийде лист зі сповіщенням про те, що ваша заявка прийнята і розглядається.

Учасник премії може бути номінований тільки в одній категорії.  

За правилами премії номінантами можуть ставати громадянки України, які постійно проживають на території України. 

Перед публікацією історія проходить модерацію на відповідність правилам конкурсу. Модерація може тривати до 7 днів.

Фото може не завантажитись , якщо файл перевищує максимально дозволений розмір – 3 Мб.

Вносити правки в історію, яку ви вже подали, неможливо.

На жаль, премія – це насамперед конкурс, який передбачає церемонію нагородження переможниць.

Голосування

Голосування триватиме з 19 квітня по 26 квітня 2021 року до 11:00 включно.

Кожен користувач може проголосувати за будь-яку кількість історій в кожній номінації, але не більше, ніж один раз.

Організатори премії не можуть впливати на особистий вибір людини, що голосує. Але ми рекомендуємо робити свій вибір, зважаючи на такі критерії:

- ступінь відповідності Номінанта обраній номінації;

- ступінь позитивного впливу Номінанта на життя своїх дітей, інших людей, суспільства;

- ступінь унікальності та неординарності впливу Номінанта на життя дітей, інших людей, суспільства.

У випадку, якщо переможниця не може бути присутня на урочистій церемонії нагородження, титул «Мама року» отримує наступна за кількістю голосів чи балів учасниця у відповідній номінації.