Соціальні мережі

facebook youtube viber instagram telegram tik-tok

ІСТОРІЇ МАМ

Знайомство з матусею

"Що ви вважаєте її найбільшим досягненням у цій сфері? І лишіть сором’язливість їй – хваліть!"

Маша моя героїня ,бо вона незламна!Маша всиновлення двух діток з дитячого будинку ,маючи свого сина з діагнозом САС(аутизм).Хлопчика Деніса з тяжким ДЦП ,та дівчинку з порушенням зору та неврологічними порушеннями.Її життя це лікарні та реабілітації також навчання ,та приклад відданості!

"Як ви вважаєте, хто або що надихає її працювати над собою?"

Вона займаються благодійною організацією, а надихає її нові умови для дітей з інвалідністю ,щоб вони мали можливості на рівних навчатися ,відпочивати ,товаришувати та взагалі мали повне життя!!!

"Якби її дітей попросили описати її, що б вони про неї розповіли?"

Віддана справі ,меценат,миротворець ,красуня схожа на Кемерон Діас, величезної доброї душі,комунікабельність та соціальність ,чудове почуття гумору ,розумна ,кмітлива , генератор ідей ,запальничка.

"Про що вона мріє? Що б хотілося подарувати їй найбільше?"

Відпочити ,виспатись , превести себе до ладу,а ще мабуть послуги "Клінінгової компанії",бо нічого не встигає за намірами в лікарню.

Якщо її номінують, значить, для тебе вона вже найкраща! Але все ж - чому саме вона має отримати звання «Мама року»?

Бо вона ніколи ненарікає на долю ,не плаче ,не звинувачує всіх в своїх проблемах ,а просто тихо жертвує собою на всю .Всі хто її знає просто відчуває яка вона втомлена.

Чужих дітей не буває

Мама краще за всіх ,мама завжди пожертвує собою ,своїм сном ,виглядом,вбрання ,харчуванням заради своїх діток.Особливо коли діткам з інвалідністю і лікарня твоїх дім.

Більше